SUENO DELUXE BELEK

Özenle döşenmiş ve toplam 6 kata yayılmış 426 Odasının %86’i Deniz manzarasına sahip olup, kalan kısımlar Kara ve Golf Sahası Manzaralıdır.KARŞILAMA & UĞURLAMA Misafirlerimiz, çeşitli özel yiyecek ve içeceklerle karşılanıp, uğurlanmaktadır.Misafirlerimiz Soğuk veya Sıcak Havlu servisi ile karşılanmaktadır (Mevsime göre değişmektedir).VIP ve Villa Misafirlerimize özel olarak eşlik edilmektedir.Her türlü bilgiyi edinebileceğiniz personelimiz 24 Saat boyunca hizmetinizdedir.Yetişkin ve Çocuk Misafirlerimize giriş İşlemleri esnasında içecek ikramı yapılır.Bazı özel oda tiplerimizde özel uşak hizmetimiz bulunmaktadır.

ARA

KONUM ÖZELLİKLERİ:
Serik mevkiinde bulunmaktadır.
Denize sıfır konumdadır.
Belek Şehir merkezine 5 km. mesafedir.
Antalya Havaalanına 30 km. mesafedir.

TESİS AKTİVİTELERİ:
Tesisin SPA & Wellness merkezinde bulunan 6 adet hamam, 6 adet sauna, 5 adet buhar odası, 25 adet terapi odası ve 2 adet VIP bölümü ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Tesiste bulunan açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzları ve toplam 23 adet su kaydırağı bulunan aquapark ile yüzebilir; plaj ve iskele ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tesisin sahip olduğu animasyon imkanları, kapalı eğlence dünyası, amfi tiyatrolar, sinema, disco, gece kulübü ve diğer aktivite imkanları ile eşsiz bir tatil geçirme imkanına sahip olabilirsiniz. Tesisin 22 salondan oluşan kongre merkezinde her türlü organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.
YEMEK:
Her Şey Dahil
Sabah, Öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesis'in belirlediği konsept dahilinde ki bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz sunulmaktadır. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.
Tesislerde verilen Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
HAVUZ:
Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzları ve 10 tanesi yetişkinler için olmak üzere toplam 23 adet su kaydırağı bulunmaktadır.
ÇOCUKLAR İÇİN:
*01-15 yaş (01-03 Ebeveyn gözetimi altında,
*04-06 yaş, 07-10 yaş, 11-15 gençler)
*Mini Club de çocuklara özel karşılama
*Çocuklara özel isim ve oda kaydının hazırlanması
*Çocukların katılımıyla oluşturulan haftalık gösterilerin organizasyonu
*Haftalık özel doğum günü partisi
*Çocuklara özel gösteriler
*Çocuk Sineması
*Çocuk Tiyatrosu
*Aktivite odası (Boyama)
*Bale salonu ve eğitimi
*Tırmanma Duvarı
*Top havuzu
*Oyun alanı
*Su dansı
*Lollipop mini club hizmet saatleri Sezona göre farklılık gösterebilmektedir.
ODA TİPLERİ:
*Kara Manzaralı Deluxe Oda : -45m2 genişliğindedir. –Kara & Golf sahası manzaralıdır.-Tek geniş odadır. –Banyosu Duşakabindir–Zemini halı & laminant. -Tesisde toplam 50 adet mevcuttur.
*Kara Manzaralı Deluxe Suit : -70m2 genişliğindedir. –Oda arakapılıdır. –Kara & Golf sahası manzaralıdır. –Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. –Duş ve küvet den oluşan iki adet banyosu vardır –Zemini halı & laminant. –Tesisde toplam 76 adet mevcuttur.
*Deniz Manzaralı Deluxe Oda : -45m2 genişliğindedir. –Deniz manzaralıdır . -Tek geniş odadır. –Banyosu duşakabindir. . –Zemini halı & laminant. -Tesisde toplam 185 adet mevcuttur.
*Deniz Manzaralı Deluxe Suit : -70m2 genişliğindedir. –Oda ara kapılıdır .–Deniz manzaralıdır. –Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. –Duş ve küvet den oluşan iki adet banyosu vardır. –Zemini halı & laminant. -Tesisde toplam 70 adet mevcuttur.
*Deniz Manzaralı Deluxe Sueno Suit : -70m2 genişliğindedir. –Oda ara kapılıdır. -Deniz manzaralıdır. –Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. –Havuza direk girişli odalardır.(Havuz alanı ortalama 30m2 ila 38m2 arasındadır.) . –Duş ve küvet den oluşan iki adet banyosu vardır. –Zemini halı & laminant. -Tesisde toplam 14 adet mevcuttur.
*Deniz Manzaralı İnfinity Room : -45m2 genişliğindedir –Ara kapısızdır. –Deniz manzaralıdır. -Tek geniş odadır. –Havuza direk girişli odalardır.(Havuz genişliği ortalama 23m2 dir.) –Bir adet duşakabinli banyosu vardır–Zemini halı & laminant. -Tesisde toplam 10 adet mevcuttur.
*Deniz Manzaralı Superior Jakuzili Suit : -70m2 genişliğindedir. –Oda ara kapılıdır. –Deniz manzaralıdır. –Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. –Duş , Küvet ve Jakuziden oluşan iki adet banyosu vardır. –Zemini halı & laminant. -Tesisde toplam 8 adet mevcuttur.
*Deniz Manzaralı Superior Sueno Jakuzili Suit : 100m2 genişliğindedir. –Oda ara kapılıdır. –Deniz manzaralıdır. –İki adet yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır. –Havuza direk girişli odalardır.(Havuz genişliği ortalama 75m2 dir.) –Duş , Küvet ve Jakuziden oluşan iki adet banyosu vardır –Zemini halı & laminant. -Tesisde toplam 2 adet mevcuttur.
*Exclusive Deniz Manzaralı Superior jakuzili Suit : 100m2 genişliğindedir –Oda ara kapılıdır. –Deniz manzaralıdır. –İki adet yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır –Duş , Küvet ve Jakuziden oluşan iki adet banyosu vardır. ––Zemini halı & laminant. -Tesisde toplam 2 adet mevcuttur.
Otelin Haritadaki Konumu