RIVIERA BEACH BUNGALOWS

Aile işletmesi olan Riviera Beach & Bungalows, sakin ve gözlerden uzak bir koyda, Girne'nin 3 kilometre batısında olan Kraoğlanoğlu köyündedir. Tesisteki konaklama birimleri yasemin kokuları ile dolu bahçeler ile çevrilmiştir. Özel iskelesinden şnorkel ile deniz dibinde açılmak kaçırılmayacak bir fırsattır. Havuz başında, plajda veya bahçenin gözden ırak bir köşesinde güneşlenebilirsiniz. Konaklayacağınız sürede duyacağınız sesler, dalgaların sakinleştirici, kuşların ise neşeli cıvıltıları dır. Kısacası, Riviera bungalows, kalabalık ve yoğun tesislerin gürültüsünden uzak, gerçek anlamada dinlenmek isteyenler için ideal bir konaklama seçeneğidir.

ARA
ARA

TESİS ÖZELLİKLERİ:
34. 000 m2 verimli arazide kurulu olan tesis, ağaçlar, sarmaşıklar ve çiçekler ile çevrilidir. 350 metrelik kısmen kayalık, kısmen kumluk pajı, merdivenli iskelesi ve geniş egzotik bahçeleri siz değerli misafirlere hizmet vermektedir. 250 m2 alanda havuzu ve, şelale, bar ve çocuk havuz oynama alanı ile kuruludur.
  • Açık havuz
  • Bahçe
  • Otopark
  • Özel Plaj
  • Plajda şemsiye / şezlong
  • Wifi*
* Yıldızlı olan hizmetler ücretlidir.


KONUM ÖZELLİKLERİ:
Denize 0 
Merkeze 3 km
Havaalanına 40 km


YEMEK:
mini bar, çay & kahve (su ısıtıcısı)
HAVUZ:
Açık Havuz
ODA TİPLERİ:
Beşparmak Dağları ve veya Akdeniz manzaralı balkonları ile klimalı, yüksek standartlarda döşenmiş 24 Superior Otel Odası. 12 havuz başında, 12 adet sahilde. Odaların her biri 50 m2 dir. Odalarda TV, telefon, duş ve wc, tıraş makinesi soketi, saç kurutma makinesi, mini bar, çay & kahve (su ısıtıcısı) vardır. Odaların tümü Teraslıdır.
Otelin Haritadaki Konumu