2017 YILINDA DA TATİL CENNETİ OLYMPOS’A BİRLİKTE GİDİYORUZ! 
Türkiye’nin köklü tatil ve firmalarından olan ANKATUR, TURSAB A Sınıfı Seyahat Acentesi belgesi garantisiyle, İstanbul ve Ankara’dan tur kalkışlı araçlarıyla, Türkiye’nin her yanından katılıma açık olarak, 2007 yılından beri sürdürdüğü Olympos Tatili organizasyonlarını bu yıl da düzenlemeye devam ediyor.  Hem denizin, kumsalın tadını çıkarmak, hem tarihle iç içe olmak hem de doğanın keyfine varmak için oda içinde WC, klima, duş imkanı bulunan temiz bungalowlarda (ağaç ev) kalma imkanıyla, 10. yılına ulaşan Olympos Tatil organizasyonlarımıza sizler de davetlisiniz.Olympos Tatiline Neler Var?
 Açık Büfe Sabah kahvaltısı ve Akşam Yemeği.
 İsteğe bağlı 2-3 Kişilik Odalar (Çift kişilik konaklamalarında sıkıntı yoktur)
 Ankara & İstanbul’dan Ulaşım imkanı
 Klimalı Bungalovlarda Konaklama
 Çok özel etkinlikler
 Olympos Antik Kenti gezintisi
 İsteğe bağlı çok özel fiyatlara rafting ve yat turu
 İsteğe bağlı Kemer de İNFERNO CLUB & AURA
 İsteğe bağlı düden şelalesi turu
 İsteğe bağlı Aqualand
 İsteğe bağlı Rafting
 İsteğe bağlı Kano

TUR PROGRAMI:
ANKA TUR olarak 2007 yılından bu yana Yaz aylarında her hafta 3 gece 4 gün olarak düzenlediğimiz Olympos Turlarımızın programı şu şekildedir;
Saat 23.30’da acentemiz önünde buluşma ve 23.59’da hareket ile Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Olympos Antik Kentine yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Olympos yakınlarında kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımızın ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennet’ten bir köşe  Olympos’a giriş yapıyoruz.  Acente görevlilerimiz rezervasyon esnasında nasıl konaklamak istediğinizi belirttiyseniz o şekilde hazırlanan odalarınızın anahtarlarını size teslim ediyor.
1. GÜN 
Odalara giriş yaptıktan sonra 3 gece 4 günlük tatil boyunca bireysel olarak arkadaş grubunuzla serbest zaman geçirebileceğiniz gibi birbirinden renkli aktivitelere de dahil olabilirsiniz. 1. Gün saat 14.00- 18.00 saatleri arasında sürecek Olympos Antik Kentinin ve doğasının tamamını keşfedebileceğiniz Olympos gezisine katılabilirsiniz.  1. Gün akşam isteğe bağlı Kemer merkez İnferno veya Aura Club gezisi düzenliyoruz. ( ekstra 25 TL ULAŞIM + GİRİŞ )
2.GÜN 
Akşam saatlerine kadar serbest zaman. Akşam isteyen misafirlerimizle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine veya hepsine gidilerek ateş etrafında eğlenceler düzenleniyor. Dileyen misafirler ise akşam Yanartaş gezisine katılabilirler. (ekstra 30 TL ULAŞIM + GİRİŞ + FENER)
3. GÜN 
İsteyen misafirlerimizle tüm gün sürecek muhteşem Olympos Koylarını gezerek yüzme molaları verilecek öğle yemekli tekne turuna katılıyoruz. Akşam yine isteyen misafirlerimizle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine gidilerek doyasıya eğlenmenin tadına varabilirsiniz.( ekstra 50 TL TEKNE TURU  + ÖĞLE YEMEĞİ )
4. GÜN 
Sabah açık büfe kahvaltının ardından saat 11.00’de hareketle Olympos’dan hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuğumuzun ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde DÜDEN ŞELALESİ gezimizi gerçekleştiriyoruz. ( Fiyata Dahil) Saat 14.00’de hareketle Düden Şelalesinden çıkış yapıyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte saat 21.30’da Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.Bir başka ANKA TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.
Olympos Antik Kenti gezintisi
 Düden Şelalesi Gezisi
 İsteğe bağlı çok özel fiyatlara rafting ve yat turu
 İsteğe bağlı Kemer de İNFERNO CLUB & AURA
 İsteğe bağlı düden şelalesi turu
 İsteğe bağlı Aqualand
 İsteğe bağlı Rafting
 İsteğe bağlı Kano
Olympos'ta ATM yok, dolayısıyla yanınızda nakit olmasında fayda olacaktır,
Olympos'ta eczane yok, rahatsızlığı olanlar için ilaçlarını yanlarında bulundurmaları tavsiye edilir,
Olympos şık giyimin ve topuklu ayakkabının abes karşılandığı ender yerlerdendir, dolayısıyla rahat kıyafetler daha çok işinize yarayacaktır.
Telefon çeker mi diye bir düşünceniz olmasın, Olympos'ta tüm operatörlerin baz istasyonları mevcut,
Deniz kıyısına giden yol çok düzgün değil yanınıza spor, rahat ayakkabı almanız tavsiye edilir,
Olympos Antik Kenti' ne dolayısıyla plaja giriş ücretlidir. Gişeden plaj kartı alarak girişinizi ucuza getirebilir varsa müze kartınızla ücretsiz girebilirsiniz.

Yanımıza Neler Alalım?
 Fotoğraf Makinası
Neşe
Mutluluk
Keyifli bir TATİL hayali

Yanımıza Neler Almayalım?
Dert, tasa
İş güç
Stres, depresyon
Moral bozuntusu
Kedi, panda, penguen ve koala
Olimpos, Türkiye’nin güney sahilini kapsayan, Antalya şehrine bağlı Olympos Bey Dağları Milli Park\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ının bir bölümünü oluşturmaktadır. Bey Dağları, Toros sıradağlarının batı kanadında bulunur. Karlı tepelerinden aşağıya inildikçe yemyeşil çam ve sedir ağaçları arasından Akdeniz’in turkuaz rengi görülür.Olimpos, bir ören yeri olduğundan dolayı büyük bir turistik merkez olması yasalarla engellenmiştir. Böylelikle bölgenin doğal yapısı korunmuş ve Olimpos tüm ziyaretçilerin hoşça vakit geçirdikleri benzersiz bir doğal cennet haline gelmiştir. Antik şehir en son olarak doğa tarafından fethedilmiştir. Şehri gezmek için ormanın içerisinden, vahşi hayatı görerek, çam ve defne ağaçlarının kokusunu duyarak maceralı bir yolculuk yapmanız gerekir. Muhteşem sahil şeridi sadece güneşlenme tutkunlarına ev sahipliği yapmaz…