MALDİVLER SİNGAPUR PHUKET

MALDİVLER – SİNGAPUR - PHUKET
1. GÜN İstanbul  Dubai
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 13.00’da hazır bulunulması ve sonra Emirates Havayolları EK 124 sefer sayılı uçuş ile saat 16.30’da Dubai’ye uçuş. Dubai yerel saati ile 21.45’de varış. Emirates Havayollarının EK 396 sefer sayılı uçağı ile 23.00’de Phuket’e hareket. Geceleme uçakta
2. GÜN Dubai  Phuket
Yerel saat ile 08.00’de Phuket’e varış otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Fil Safarisi’’turuna katılabilirler.Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilirler. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
Alternatif Program Fil Safarisi Turu  35 Euro
Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız.
Alternatif Program Phuket Fantasea 65 Euro
Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz.
3. GÜN Phuket
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.
Alternatif Program Phi Phi Adası Turu 70 Euro
Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.
4. GÜN  Phuket
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Tur bitimi otelimize dönüş.Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ”Simon Cabaret Show” turuna katilabilirler.Geceleme otelinizde.
Alternatif Program James Bond Adası Turu 70 Euro
Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek)
Alternatif Program Simon Cabert Show Turu 30 Euro Tayland’in Lido tarzi bu en güzel kabare show’undadeğişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel, güzel bir akşam geçiriyoruz. Show sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor.
5. GÜN Phuket  Singapur
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Ardından havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Singapur’a hareket. Singapura varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Alternatif Program Universal Stüdyoları Turu 95 Euro
Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor.
6. GÜN Singapur
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilirler.Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Gece Safarisi‘’ turuna katılabilirler.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
Alternatif Program Sentosa Adası 85
Euro
Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz.
Alternatif Program Gece Safarisi 65 Euro
Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor.
7. GÜN Singapur  Maldivler
Sabah kahvaltısının ardından transfer saatine kadar serbest zaman ve Male havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Maldivler’e uçuş ve varışa istinaden otelinize transfer. Geceleme otelinizde
8. GÜN Maldivler
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Akşam yemeği ve geceleme otelinizde
9. GÜN Maldivler
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Akşam yemeği ve geceleme otelinizde
10. GÜN Maldivler  İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 657 sefer sayılı uçuşu ile 09.15’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 12.25 de Dubai’ye varış. Öğleden sonra Emirates Havayolları’nın EK 121 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.35’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz
İstanbul – Dubai – Phuket  / Male – Dubai – İstanbul parkurunda Emirates Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
Phuket – Singapur parkurunda yerel havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
Singapur – Maldivler  parkurunda yerel havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
Phuket (3) & Singapur (2) & Maldivler (3)  toplam 8 gece konaklama
Maldivler’de seçilen otellere göre yemekler
Maldivler alan – otel – alantransferleri,
Maldivler’de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)
Panoramik Singapur şehir turu (İngilizce olarak verilecektir)
ingapur ve Phuket parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri
İngilizce veya Türkçe lokal rehberlik hizmeti
Havalimanı vergileri
Maldivlerde Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı
TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Seyahat sağlık sigortası (15 euro)
Rehber ve şoför tipleri, bahşişler
Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri  
Tarih Aralığı 2 Kişilik, Kişi Başı Tek Kişi İlave Kişi 1. Çocuk 2. Çocuk
01 Ocak 2019
01 Ocak 2019
2,199.00 Euro 3,599.00 Euro 2,199.00 Euro - - - -
PHUKET
PHİ PHİ ADASI
SİNGAPUR
SENTODA
MALDİVLER