LAVANTA FESTİVALİ

                     30.06.2018  -  01.07.2018  

            LAVANTA TARLALARI FESTİVALİ TURU  LAVANTA BAHÇELERİ - SALDA GÖLÜ 
                                        EĞİRDİR GÖLÜ – SAGALASSOS ANTİK KENTİ1. GÜN :  29 Haziran  saat  23.50 de  Belirtilen noktalardan misafirlerimizi  alarak keyifli bir yolculuk ve araç içinde sıcak - soğuk içecek ikramları eşliğinde  Burdur üzerinden Salda Gölü’ne ulaşıyoruz.

2. GÜN
:  Uluslararası kanalların belgesel çekimine geldiği, Dünya'da Mars yüzeyi ile aynı yapıya sahip iki yerden bir yer olan ülkemizin Maldivleri olarakta bilinen masmavi turkuaz suyu ve beyaz kumlu sahili ile ünlü Salda Gölü'ne vardıktan sonra kahvaltımızı alıyoruz. Salda Gölü çevresinde yürüyüş yapıp    göle girme imkanı için  serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin bilgilendirmesi ile Lavanta bahçelerini görmek için Kuyucak Köyü’ne hareket ediyoruz. Traktörler ile Lavanta bahçelerine girmeden önce Öğle yemeği için serbest zaman veriyor. Öğle yemeği sonrası Lavanta bahçelerinde yürüyüş yapıp, lavanta toplayabilir, köy ürünlerinden faydalanabilir ve  fotoğraf çekebilirsiniz. Gezilerimiz sonrası  konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 (Barida Hotel )  

3. GÜN : Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelden çıkış yapıp; Isparta’da   kısa bir  gezi  sonrası Sagalassos’a   hareket edip antik  kenti geziyoruz. Son zamanlarda yapılan restorasyon çalışmalarının etkisiyle her geçen gün daha da yeni bir görünümüne kavuşan Antik Kenti geziyoruz. Antoninler Çeşmesi, 9000 Kişilik Tiyatrosu, Kendine Has Kule Mezarlarını göreceğiz. Ardından Sagalassos Antik Kent'ini geride bırakıp,  Eğirdir  Gölü’ne  hareket ediyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman veriyor yemeğimiz sonrası rehberimizin bilgilendirmesi ile Eğirdir Kalesi, Hızır Bey Camii, Can Adası'nı Yeşil Adayı ve Eğirdir Gölü’nün çevresini    gezdikten  sonra yöresel  gül ürünleri  alışverişi yapıyoruz. Göl Çevresinde yürüyüş yapıp fotoğraf çekmek için kısa bir mola verip,  Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varış. Bir başka Anka Tur organizasyonunda  buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

** D2 belgeli, son model aracımız ile Gidiş-Dönüş ulaşım
** Araç içi ikramlar,
**Barida Hotelde 1 gece yarım pansiyon konaklama,
** 2 Sabah Kahvaltısı ( 1. Restaurantta. 2.si Otelde açık büfe)
** Otelde set menü veya açık büfe  akşam yemeği,
** Profesyonel rehberlik hizmetleri,
** Acente refakat hizmetleri
** Tüm çevre gezileri
** Koltuk sigortası ve kişiye özel seyahat sigortası
   

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

** Plaj kullanım ücretleri  
** Müze ve ören yeri giriş ücretleri,
** Dönüş akşam yemeği,
** Tüm Öğle yemekleri,
** Yemeklerde alınacak içecek ücretleri,
** Kişisel harcamalar.


Tarih Aralığı 2 Kişilik, Kişi Başı Tek Kişi İlave Kişi 1. Çocuk 2. Çocuk
30 Haziran 2018
01 Temmuz 2018
385.00 TL 455.00 TL 385.00 TL 7 - 12 Yaş 350.00 TL
-
- -