GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU

Saat 07.00’da ofisimiz önünde buluşma ve 07.10’da hareketle yolculuğumuz başlıyor. Rehberimiz bizi gideceğimiz destinasyon hakkında bilgilendiriyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte 4 saatlik bir yolculuk sonrasında Yedigöller’e varış. Düzenlenmiş patikalarda gezinti ve kısa yürüyüşler yaparak doğal ortamda rengarenk Yedigöller'de hoşça zaman geçirmek ve barbekü olarak hazırlanacak güzel bir menü ile öğle yemeği yiyebilmek gezimizin öncelikli amaçları arasında yer almaktadır.Kapankaya seyir terası, Anıtağaç/Pinus Nigra, Sazlıgöl, İncegöl, Pisagor ağacı, Büyükgöl ve terasları, eski Alabalık çiftliği alanı, Deringöl, Şelale, Dilek çeşmesi, Gülenkayalar, Nazlıgöl ve Kurugöl'de yapacağımız gezinti ve yürüyüşlerle hoşça bir zaman geçireceğinizi düşünüyoruz. Özenle hazırlanmış öğlen yemeği menüsü ile yemeğimizi alıyor. İkramlar ve gezilerin ardından 17.45’da yola çıkıp  saat: 21.45- 22.00 da Ankara'ya varıyoruz. Bir başka ANKATUR organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz…

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
* Lüks tur otobüsleri ile ulaşım
*Araçta kahvaltılık  (poğaça,açma,çay,kahve) *Öğle yemeği sınırsız mangal (tavuk, sucuk, köfte, garnitür,içecekler, çay, kahve)
* Araç içi ikramlar (çay,kahve,su)
* Çevre gezileri
*Milli Park Giriş Ücreti
* Profesyonel rehberlik Hizmeti
*ANKATUR Refakati

Kalkış Durakları :

07.10 Necatibey Caddesi Ofis Önü  
07.15 Armada Avm 
07.40 Optimum Avm önü


Tarih Aralığı 2 Kişilik, Kişi Başı Tek Kişi İlave Kişi 1. Çocuk 2. Çocuk
18 Kasım 2018
18 Kasım 2018
125.00 TL 125.00 TL 0.00 TL 6 - 12 Yaş 115.00 TL
-
0 - 6 Yaş Ücretsiz
-
* Kapankaya Seyir Terası
* Anıtağaç/Pinus Nigra
* Sazlıgöl
* İncegöl
* Pisagor Ağacı
* Büyükgöl ve Terasları
* Eski Alabalık Çiftliği Alanı
* Deringöl
* Şelale
* Dilek Çeşmesi
* Gülenkayalar
* Nazlıgöl
* Kurugöl
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.