ÇEŞME ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

1.GÜN:  BULUŞMA VE HAREKET (6 NİSAN 2018)
Akşam saat 21.00’de ofisimiz önünden ve sırayla belirlenen duraklar öhareketle yolculuğumuz başlıyor. Araç içi ikramlar ve gerekli yerlerde verilecek molalarla birlikte gece yolcuğu Çeşme'ye kadar devam edecektir.
2.GÜN: ÇEŞME, ALAÇATI, OT FESTİVALİ (7 NİSAN 2018)
Sabah saatlerinde Çeşme’ye varış. Çeşme’de kahvaltı aldıktan sonra önce Alaçatı Port Bölgesine gidiyoruz. Bu bölge  liman, sörf merkezi, restoran, gece kulüpleri, güzel manzarası ve diğer işletmeleri ile görülmesi gereken bir yer. Daha sonra Alaçatı Köyüne gidiyoruz.  Hacımemiş Cami, Taş Kahve, Tarihi Çarşı, Eski Kilise, cumartesi günleri kurulan meşhur Alaçatı Pazarı, Alaçatı sokakları, Evleri, Konakları gezdikten sonraAlaçatı Ot Festivali'nin düzenlendiği alana hareket ediyoruz. Buradaki etkinlikleri izlemek için serbest zaman. Öğle yemeğimizi de festival içerisinde alıyoruz.Festivalde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Daha sonra saat 16:30’da buluşup Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme çarşısını geziyoruz. Marina, Yat Limanını görüp 1 saatlik serbest zamanımız sonrasında İzmir merkezde yer alan 4* Blanca Hotele geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde olacaktır. (Otelimiz İzmir’in kalbi Konak’da olup tarihi, turistik tesislere ve eğlence mekanlarına yürüyüş mesafesindedir.) İzmir’in en merkezi noktasında yer alan otelimizden dileyen misafirlerimiz akşam yemeğinden sonracanlı müzik yapan yerlere gidip eğlenebilirler.

3.GÜN: İZMİR, ALAÇATI, ANKARA(8 NİSAN 2018)
Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi yapıp Alaçatı’ya veda ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde ilk durağımız olan Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Sonrasında Kuran-ı Kerim ve İncil’de adları geçen Eshab-ül Kehf’i (7 Uyurlar) geziyor ve gezip öğle yemeğimizi almak için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi de tamamladıktan sonra  Ankara’ya hareket için otobüslerdeki yerimizi alıyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlar ile birlikte gece saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu. Başka bir ANKATUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ :
>Lüks Tur Otobüsü ile gidiş –dönüş ulaşım
>Ulaşım Anında Araç (sıcak-soğuk içecek, kek, meyve) İkramları
>2 Sabah Kahvaltısı (1.gün restaurantda, 2. Gün otelde)
>1 Akşam Yemeği (1. Gün Otelde)
>1 gece 4* İzmir BlancaHotel’de konaklama
>Anka Tur Refakati
>Profesyonel rehberlik Hizmeti
>Koltuk sigortası ve Kişiye özel seyahat sigortası
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
>Kişisel Harcamalar
>Müze giriş ücretleri
 
>Öğle yemekleri
Hareket Noktaları
21.00 : Necatibey Caddesi Ofis Önü
21.15 : Bahçelievler Milli Kütüphane
21.20 : ArmadaAvm Önü
21.30 : CepaAvm Önü
Tarih Aralığı 2 Kişilik, Kişi Başı Tek Kişi İlave Kişi 1. Çocuk 2. Çocuk
07 Nisan 2018
08 Nisan 2018
320.00 TL 400.00 TL 320.00 TL 6 - 12 Yaş 288.00 TL
-
- -