CESHME PLUS HOTEL

Ceshme Plus Hotel Çeşme, Ilıca bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Ceshme Plus Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. 

Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. 2 adet açık yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Denizde sadece yüzmeyecek, banana, jetski gibi su sporlarından da faydanalabiliyor olacaksınız. 

İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Otel Adnan Menderes Havalimanı'na 90 km, Ilıca Merkez'ine 800 m uzaklıktadır.

ARA

TESİS ÖZELLİKLERİ:
Single yanında 0-6,99 yaş 1 çocuk ücretsizdir.
KONUM ÖZELLİKLERİ:
Alaçatıya 2 km,Ilıcaya 800 m ve İzmir'e 74 km mesafededir.
YEMEK:
tesıs oda kahvaltı olarak hızmet vermektedır.
HAVUZ:
CeshmePlus denize sıfırdır. Kum plaj ve platforma sahiptir. Plaj kademelidir. Tesiste 1 adet tatlı su havuzu 1 adette tuzlu su havuzu bulunmaktadır.*Denize sıfır konumu ile Ceshme Plus, kum plajdan ve platformdan denize girme olanağı sağlıyor. şezlong ve şemsiyelerin yer aldığı denize eğimli ahşap kademeli platformun sağladığı kesintisiz mazaranın keyfini çıkartıp, masmavi Ege Denizi’nde serinleyeceksiniz.Rengarenk çiçeklerle bezenmiş ve yeşilin her tonunu bünyesine taşıyan Ceshme Plus’ta,180 cm derinlikteki tatlı su havuzunun yanı sıra büyük bir deniz suyu havuzu ve çocuk havuzu da bulunuyor. Havuz kenarındaki özel güneşlenme alanlarında güneşlenip, deniz suyu havuzunda deniz keyfini yaşamaya devam edeceksiniz.
ODA TİPLERİ:
Ceshme Plus; Ege Denizi ve Sakız Adası manzarasına sahip Shah, Ceshme+, Ashk, Meshk+, Ceshme, Meshk, Yeshil, Tash ve Gunesh adlı birbirinden farklı konumlandırılmış 92 odaya sahip.Ağırlıklı olarak soft renklerle dekore edilen otelde, iç duvarlar tülle kaplı. Ana binada da tüllerin ardına gizlenen apliklerle soft bir aydınlatma mekana hakim.meshk odalar : bungolov tarzı ahşaptır
Otelin Haritadaki Konumu