BENELÜX - PARİS TURU

BENELÜX – PARİS TURU

1.GÜN
ISTANBUL  PARİS
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş gidiş terminalinde 09.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6033 sefer sayılı uçuşu ile 11.50’de Paris’e hareket. 13.40 ‘da Paris’ e varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Panoramik şehir gezisinde Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Çeşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, parfüm müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.
2. GÜN PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra, St Michel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş olan dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali'ni panoramik olarak görüyor ve Lüksemburg Bahçelerini görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Lüksemburg Bahçelerini gördükten sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turuna katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde. Alternatif Program Paris ikonları ve Seine Nehri Turu 80 Euro
Tam günlük turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta.
Alternatif Program Romantik Paris Gece Turu 35 Euro
Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşacağız.
3. GÜN PARİS
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza, Louvre ve Versailles turuna katılabilirler.
Alternatif Program Louvre ve Versailles Turu  150 Euro
Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve Kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.
Alternatif Program Disneyland Turu  100 Euro
Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.
4. GÜN PARİS  BRÜKSEL
Sabah kahvaltının ardından Brüksel’e hareket ve panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinizde transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılabilirler. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde. Alternatif Program Brugge Turu  55 Euro
Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız.
5. GÜN BRÜKSEL  LÜKSEMBURG
Sabah kahvaltısı ardından Lüksemburg hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu. Petrus vadisini, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır .Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Remich & Schengen Turun ardından Brüksel’e dönüş serbest zaman ve geceleme otelinizde.
Alternatif Program Remich & Schengen Turu  35 Euro
Farklı bir yer keşfetmeye hazır mısınız?
6. GÜN BRÜKSEL  AMSTERDAM
Sabah kahvaltının ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz ve varış sonrasında Amsterdam şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Kanal turu. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket otele yerleşme. Geceleme otelinizde. Alternatif Program Kanal Turu  15 Euro
Amsterdam'ı yakından tanımanın en iyi yolu kanallarında yapacağınız gezintidir.
7. GÜN  AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımız yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendem turu ve / veya Hollanda Trio turuna katılabilirler. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.
Alternatif Program Marken & Volendem Turu  55 Euro
Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz.
Alternatif Program Hollanda Trio Turu  55 Euro  Hollanda Trio turumuzda ise Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz.
8. GÜN AMSTERDAM  ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer ve Atlas Global Havayollarının KK 6040 sefer sayılı uçuşu ile ile 14.30 ’de İstanbul’a uçuş ve 20.00’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu

Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz

*Havalimanı vergileri Atlasjet Havayolları ile İstanbul(IST) – Amsterdam / Paris –İstanbul(IST) parkurunda ikram dahil uçak bileti
*Seçilecek  kategori  otellerde oda kahvaltı konaklamalar
*Alan/otel/alan transferleri Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri Amsterdam, Brüksel, Paris,   Lüksemburg panoramik şehir turları
*Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
*Otel vergileri Turist Şehir vergileri
Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz
*Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )
*Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)
*Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
*Yurt dışı çıkış harcı bedeli
*Müze ve ören yerleri girişleri
*Soför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)    
Tarih Aralığı 2 Kişilik, Kişi Başı Tek Kişi İlave Kişi 1. Çocuk 2. Çocuk
07 Şubat 2019
14 Şubat 2019
379.00 Euro 0.00 Euro 0.00 Euro - - - -
PARİS
BRÜKSEL
LÜKSEMBURG
AMSTERDAM
SEİNE NEHRİ
DİSNEYLAND TURU
BRUGGE